↑ Return to Činnosti

Maľovanie bytu a stierkovanie

Maľovanie bytu a stierkovanie 

Ak potrebujete kvalitné vymaľovanie bytu, sme tu pre Vás. Vymaľujeme Váš byt v čistej bielej alebo v trendových moderných tónoch podľa vzorkovníka farieb. Vymaľovanie stien vhodnou farbou má veľa predností. Maľovanie bytu je najmenej nákladné a rýchle. Umožňuje detailnú voľbu odtieňa  podľa vašich predstáv aj jeho častú obmenu podľa vášho želania a zariadenia bytu. Vhodne namaľovaná stena dodáva priestoru celistvosť, dotvára svetelné podmienky a výrazne vplýva na vnútorný dojem a celkovú pohodu v priestore. Ponúkame aj stierkovanie bytu, ktoré je rovnako dôležité pre celistvosť a kompletnosť priestoru. 

Maľovanie bytu

  • maľby na bielo alebo farebne (rôzne druhy materiálov a odtieňov podľa výberu zo vzorkovníka – 1500 druhov farieb)
  • maľovanie firemnej identity (Vášho loga, reklamného sloganu) priamo na stenu vo Vašej firme
  • nátery drevených aj kovových konštrukcií (podhľady, ploty, balkóny, madlá) interiér, exteriér
  • lepenie okrasných líšt, štukatérske práce
  • rôzne technikyPred samotným maľovaním stien môžeme z nedokonalej omietky  vytvoriť stierkovaním perfektne hladké steny s na dotyk príjemným povrchom, na ktorom farebný náter vynikne ešte lepšie. Stierkovanie zvýši kvalitu vášho bývania, klímu v byte a zároveň úroveň a hodnotu bytu. Stierku je možné nanášať na interiérové plochy, ako vápenno cementové omietky, betón, sadrové omietky, sadrokartón, prefabrikované panely, drevo a jeho vedľajšie produkty, kovové povrchy, sklo a ďalších iných plôch, kde je potrebné dosiahnuť aj zateplenie a v prípade kde nie je je vhodné použiť iné materiály a aplikačné postupy, len stierkovanie (napr. objekty s cennými fasádami, alebo kde nie je možné previesť vonkajšie opláštenie izolačným materiálom).Sadrokartónové podhľady a ľahké priečky
  • Potrebujete predeliť miestnosť priečkou alebo vytvoriť sadrokartónový pohľad pre ukrytie elektroinštalácie, digestorových rúr alebo umiestnenie dizajnových podhľadových svietidiel? Vytvoríme Vám dokonalý sadrokartónový podhľad kvalitne a rýchlo, odporučíme vhodné os  opri maliarských prácach vám spravíme aj sadrokartón, ľahké priečky a stierkovanie. Zmeňte svoj byt alebo dom podľa vašich predstáv.Kvalita a záruka našich prác, maľovanie v moderných tónoch, výber podľa vzorkovníka farieb. Stierky, vysprávky stien, brúsenie sadrokartónu, sadrové omietky.
  • Stierkovanie

 Kvalita a záruka našich prác, maľovanie v moderných tónoch, výber podľa vzorkovníka farieb. Stierky, vysprávky stien, brúsenie sadrokartónu, sadrové omietky.